O nas

PROSIMY O SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ TELEFONICZNIE!

698 508 434 lub biuro@szyby24h.pl

Witamy serdecznie!

W branży szyb samochodowych działamy sprawnie już od ponad 20lat. Stając naprzeciw nowych wyzwań jakimi są coraz lepiej wyposażone auta, a co się z tym wiąże – szyby – stworzyliśmy dla Państwa tę platformę. Chcemy rozwiązać problem niepasujących i niespełniających norm produkcji zamienników pojawiających się na naszym rynku. Montując szybę zamówioną u nas nie będą mieli Państwo problemów z kalibracją systemów ADAS, działaniem czujników deszczu, ogrzewania czy wyświetlaniem Head-up.

Wybierając producenta, który jest dedykowany na pierwszy montaż w Państwa aucie (nazwę producenta szyby znajdą Państwo pod logo producenta auta na szybie), unikną Państwo problemów z działaniem wszystkich najnowszych sestemów wspomagania jazdy.

Jesteśmy partnerem marki Pilkington i Sekurit. Wszystkie szyby tych producentów na rynek wtórny, wytwarzane są z wykorzystaniem tych samych specyfikacji i standardów co Oryginalne Części (OE) używane przy produkcji samochodów. Potwierdzamy to załączonymi poniżej Certyfikatami !

Zakupione u nas szyby spełniają wymagania systemu ADAS – kalibracji po wymianie szyby czołowej. Gwarantujemy ich prawidłowy kształt, optykę, wytrzymałość oraz przyleganie do karoserii auta. Nasze produkty wyposażone są w niezbędne uszczelki, ramki i mocowania na sensory, kamery oraz wszystkie potrzebne akcesoria do prawidłowego działania systemów wspomagania jazdy. Kupując szyby u nas – mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa montażu szyby zgodnej z jakością oryginału – bez problemów i przykrych niespodzianek. Stawiamy na jakość w parze z rozsądną ceną !

Zapewniamy dostawę produktów we wskazane przez Państwa miejsce w całej Polsce! Każda szyba zapakowana jest w specjalną piankę zabezpieczającą krawędzie szkła, folię i dystanse chroniące mocowania sensorów przed uszkodzeniem w transporcie.

W naszej ofercie znajdą Państwo również szyby boczne i tylne, chęmię i akcesoria niezbędne do wymiany szyb samochodowych. Posiadamy szyby każdego producenta dostępne na rynku europejskim jak i szyby do aut amerykańskich. Zalecamy zawsze dopasowanie szyby do producenta szyby oryginalnej w Państwa aucie!

W razie pytań i wątpliwości prosimy dzwonić pod podany nr telefonu lub kontakt drogą elektroniczną. Jesteśmy dla Państwa po to, abyście mogli zamówić oryginalną część zamienną – szybę do swojego auta! Nasz zespół pomoże Państwu dobrać odpowiednią opcję do każdego rodzaju pojazdu.

Zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i niejasności.

 

Opinie klientów

+
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW​
+
W BRANŻY SZYB SAMOCHODOWYCH​